August Oskar Nestler

(1852-1932)

  • August Oskar Nestler

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    Položka č.: 281799

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:18

    olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)