J. Soukup

  • J. Soukup

    Muž z Čičman

    Položka č.: 280076

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04

    akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)