Jan Hlaváček
Městečko
Položka č.: 281853Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:11
olej, karton, 33 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hlaváček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)