Jan Nosek
(1876-1966)
Léto v horách
Položka č.: 281860Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:35
olej, dřevo, 42 x 51,5 cm, sign. LD Nosek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)