Aleš Lamr

(1943-2024)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Položka č.: 281505

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:08

    tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Maska

    Položka č.: 281506

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:09

    tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Ruka

    Položka č.: 281507

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:10

    perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Jezabel Čarodějka

    Položka č.: 281510

    Vyvolávací cena: 330.000 CZK (13.750 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:13

    akryl, plátno, 140 x 180 cm, monogr. vzadu A. L., Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Právě symb…

    Aktuální cena: 330.000 CZK (13.750 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Éterická

    Položka č.: 281531

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:34

    akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)