Josef Václav Síla
(1908-1989)
Pohled z Luckého vrchu
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:35
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)