Luděk Pešek
(1919-1999)
Zelená Hora
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:43
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD Pešek, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu