O. Ondráška
Ptačí hnízdo
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:17
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Ptačí hnízdo