Jaroslav Pokorný
Večer
Položka č.: 281918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40
olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Večer
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)