Ľudovít Fulla

(1902-1980)

  • Ľudovít Fulla

    (1902-1980)

    Banská Bystrica 1255-1955 Desať grafickych listov

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 40 x 30 cm, sign. dřevoryt L. Fulla, 2x sign. litografie Frant. Kráľ, 3x sign. dřevoryt Július Szabó, 2x sign. litografie a sign. dřevoryt Joz. Fedora, sign. linořez a návrh ob. R. Dúbravec, vše v paspartách při příležitosti 700 výročí založení města Banské Bystrice vydal Slovenský fo…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Ľudovít Fulla

    (1902-1980)

    Slovo o pluku Igorovom, Igora syna Sviatoslava, vnuka Oléga

    Položka č.: 685

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)