Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    V sadu

    Položka č.: 278908

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2024 15:44

    lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pardubické motivy

    Položka č.: 280754

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2024 15:12

    litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pasáček

    Položka č.: 280759

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2024 15:22

    litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Tři kříže

    Položka č.: 280760

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2024 15:24

    litografie, 14,1 x 8,9 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    PF 1946

    Položka č.: 280767

    Plánované ukončení: 12. 03. 2024 15:36

    litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Povoz

    Položka č.: 280770

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 12. 03. 2024 15:42

    litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)