Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Únos ze Serailu

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 15:50

    litografie, 39,5 x 24,5 cm, sign. PD A. Born, rám, č. 49/55, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. Nabízená díla zaujmou umělcový…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Úspěšné vystoupení náhradníka

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2024 15:51

    litografie, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD A Born, rám, č. 19/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník

    Položka č.: 282157

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:36

    2x serigrafie, 19,2 x 10,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kankán

    Položka č.: 282270

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:00

    serigrafie, 1976, 10,2 x 41,1 cm, značeno LD v tisku Aborn, Vstupenka na výstavu, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)