Emil Filla

(1882-1953)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Reliéf z cyklu Zápasy a boje

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 18:09

    bronz, pozdější odlitek, 1938, 19 x 19 cm, značeno DU v bronzu Emil Filla 38, Cyklus kresebných, malířských a drobných sochařských děl Emila Filly s názvem Zápasy a boje z let 1938-39 vznikl jako reakce na vzrůstající nebezpečí nacismu. Náměty reliéfů jsou inspirovány řeckou mytologií, souboji Herak…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 50 000 CZK

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Portrét V. Nezvala

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    bronz, p. 20 cm, značeno Filla, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Hlava I.

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    dřevoryt, 1914, 18 x 14 cm, sign. PD Emil Filla 14, rám, drobné skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Položka č.: 251105

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2020 15:59

    katalog, text Č. Berka, čb. vyobrazení v příloze, vyd. Galerie Benedikta Rejta, Louny, 1969, sešit, zachovalý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)