Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Konvolut 10-ti exlibris

    Položka č.: 250669

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:34

    10x litografie, 21 x 10,5 cm, vše signováno, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)