Rastislav Michal

  • Rastislav Michal

    Jaroslav Seifert: Pohled z Karlova mostu

    Položka č.: 773

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:39

    bibliofilie, 2x sign. litografie R. Michal, podpis autora a vydavatele v tiráži, vyd. Miloslav Janča, Praha, 1984, ruční papír, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Jaroslav Seifert: Dvě básně

    Položka č.: 776

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 11:42

    bibliofilie, grafická výzdoba R. Michal, vyd. Miloslav Janča (podpis v tiráži), 1989, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    Položka č.: 232754

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:54

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)