Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na most z Kampy

    Položka č.: 237600

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 19:04

    olej, plátno, 10,5 x 12,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Položka č.: 243347

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:32

    olej, plátno, 13 x 12,6 cm, sign. DU J. Dlabal, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s jablky a vínem

    Položka č.: 243348

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:34

    olej, plátno, 13,9 x 18,4 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 232924

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:30

    olej, sololit, 18 x 14 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 232947

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:32

    olej, plátno, 15 x 10,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 232948

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:34

    olej, plátno, 20 x 13,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Betlémská kaple v Praze

    Položka č.: 232949

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:36

    olej, karton, 14,5 x 21 cm, sign. LD J.Dlabal, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    Položka č.: 234282

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:50

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 234288

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:52

    olej, plátno, 14 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 218250

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:00

    olej, papír, 10 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rio de Janeiro (Brazílie)

    Položka č.: 219340

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:14

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 220870

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barcelona (Casa Milá)

    Položka č.: 226209

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:30

    olej, sololit, 13,9 x 17,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovský hřbitov v Praze

    Položka č.: 228222

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:38

    olej, karton, 15 x 10 cm, sign. PD J.Dlabal, vzadu razítko pasparta club, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)