Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě na pobřeží

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:46

    olej, papír, 10,4 x 17,8 cm, sign. LD J. Dlabal, v levém horním rohu malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice na moři

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 14:58

    olej, papír, 15 x 20,5 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Oase

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:20

    olej, papír, 18,8 x 13,7 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Záliv

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:22

    olej, papír, 10,5 x 16,9 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kostel u moře

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:24

    olej, papír, 12,5 x 17,1 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Noční moře

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:26

    olej, papír, 23,2 x 12,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Tunis

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:28

    olej, papír, 9,9 x 17,5 cm, sign. PD J. Dlabal, zezadu vepsáno: Tunis 1992, J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Východ slunce

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:30

    olej, karton, 10,5 x 18,9 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Dům u zálivu

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:32

    olej, plátno, 13,3 x 26,5 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Fialové skály

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:34

    olej, papír, 16 x 21,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 48

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:36

    olej, papír, 12,2 x 21,5 cm, sign. LD J. Dlabal, na levém horním rohu malba poškozená, u horního okraje je malba nepatrně odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice u skal

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:38

    olej, plátno, 14,4 x 24,2 cm, sign. DU J. Dlabal, u levého dolního okraje malba prasklá, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rozbouřené moře

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:40

    olej, papír, 14,4 x 22,4 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    U pobřeží

    Položka č.: 51

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:42

    olej, plátno, 14,9 x 16,4 cm, sign. LD J. Dlabal, zezadu na plátně vepsáno tužkou: U pobřeží, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Noční plachtění

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:44

    olej, papír, 16 x 7,1 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Opice

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:46

    olej, papír, 14,6 x 12 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Barevný les

    Položka č.: 54

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:48

    olej, papír, 17,8 x 11,8 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Palma, jablko a měsíc

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:50

    olej, papír, 14,5 x 20,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vlny

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:52

    olej, papír, 11 x 20 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Noční plavba

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:54

    olej, papír, 10,4 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gran Canaria

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:56

    olej, papír, 11 x 16 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Gran Canaria, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Skály v moři

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 15:58

    olej, plátno, 14 x 15,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Loď s oranžovými plachtami

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:00

    olej, papír, 11 x 13 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Přímořská vesnička

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:02

    olej, papír, 19 x 11,2 cm, sign. LD j. Dlabal, u dolního okraje a u levého okraje uprostřed kousek malby odřen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:04

    olej, papír, 13,9 x 17 cm, sign. PD J. Dlabal, u pravého dolního rohu malba poškozena, levý dolní roh papíru utržen (chybí cca 0,5 cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pobřeží

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:06

    olej, papír, 11,1 x 20,1 cm, sign. LD J. Dlabal, uprostřed malby černé skvrny od barvy , antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice u Benátek

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:08

    olej, papír, 16,2 x 10,8 cm, sign. PD J. Dlabal, U spodního kraje nalevo malba 1 cm prasklá, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bouře na moři

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:10

    olej, papír, 14,4 x 18 cm, sign. DU J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce v zálivu

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:12

    olej, papír, 10,2 x 15,2 cm, sign. LD J. Dlabal, pravý horní roh papíru utržen (chybí cca 1 cm), antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Výletní loď

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 16:14

    olej, papír, 8,8 x 12,1 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)