Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Český ráj

    Položka č.: 910

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 08:36

    bibliofilie, 30 x 21 cm, 32 bar. dřevorytů, vyd. nakladatelství KNV Liberec, 1954, nákl. 1000 výtisků, volné listy v obálce, obálka potrhána jinak pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající čl…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Prague

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 08:44

    kniha, 29,5 x 20,5 cm, 40x barevný dřevořez, razítko s německou orlicí a svastikou na titl. straně a v textu, vyd. Orbis, Praha, 1931, pevná clpl. vazba, 95s.,, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Socha Jana Žižky

    Položka č.: 204015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2020 18:36

    dřevoryt, 15,5 x 10 cm, sign. PD Vik, příloha ke knize Dr. E. Beneše, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražský hrad

    Položka č.: 249235

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 23:38

    dřevoryt, 44 x 38 cm, značeno LD ve dřevě VK-30, rám, poškozeno, neodborně restaurováno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU …

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostel Sv. Tomáše v Brně

    Položka č.: 244235

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 250894

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Na horách

    Položka č.: 246625

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 15:11

    bibliofilie, 16 čb. dřevorytů, viněta v titulu opak. na obálce, značka na patitulu, úvodní iniciály vše dřevorytem K. Vik, úvodní slovo Jos. V. Scheybal, báseň J. Jáša, vydala Severografia, Liberec 1958, volné listy v obálce, obálka na hřbetu a v zadní části potrhaná, Antikvariát Ostrovní, studium n…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Severní Čechy

    Položka č.: 246626

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2020 15:12

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)