Pavel Besta

  • Pavel Besta

    Po andělsku

    Položka č.: 19693

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 17, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)