Miroslav Houra

(1933-2006)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Leden

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 11:41

    linoryt, 1997, 19,4 x 13 cm, sign. DU Miroslav Houra, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na lodičce

    Položka č.: 130883

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:14

    dřevoryt, 1985, 19,2 x 9,3 cm, monogr. PD MH 85, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 220330

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 15:20

    dřevoryt, 13,1 x 9 cm, sign. PD M. Houra, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodinná idyla

    Položka č.: 220333

    Plánované ukončení: 14. 12. 2020 15:21

    dřevoryt, 1974, 9,2 x 20,4 cm, sign. DU Houra 74, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)