Zbyněk Kučera
Amare humanum est
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:10
dřevořez, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1992, rám, č. 2/25, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zbyněk Kučera
Zátočina
Položka č.: 188720Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:34
litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)