František Pavelka

(1894-1948)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Tunis

    Položka č.: 186111

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 06. 07. 2022 14:20

    akvarel, tužka, papír, 1930, 27 x 18 cm, sign. LD Pavelka 1930, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)