Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    Položka č.: 228448

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:24

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 27, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229937

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:34

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 46, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    Položka č.: 229938

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:36

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 47, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 237489

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 21:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka R (Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 238986

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:16

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž z vousy (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 238987

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:18

    dřevoryt, 7,5 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Stará žena (Ex libris L. Vandenvbriele)

    Položka č.: 238988

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:20

    dřevoryt, 8 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž (Ex libris L. Vandenbriele)

    Položka č.: 238989

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:22

    dřevoryt, 8 x 5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starý muž s vousy (Ex libris L. Vandenbrele)

    Položka č.: 238990

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:24

    dřevoryt, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)