Karel Beneš

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 239750

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:02

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 38/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)