Vlastimil Sobota
Koník na louce
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:13
litografie, 7,8 x 12,7 cm, sign. PD Vl. Sobota, Exlibris Jana Sobotová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vlastimil Sobota
Nad Petřínem
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:14
litografie, 9,4 x 16 cm, sign. DU Vl. Sobota, Exlibris Věra Marvanová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Blažeje na SUPŠ grafické v Praze a J. Veškrny na SOŠ výtvarné tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)