František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 255080

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 08. 2021 15:30

    litografie, 1980, 19,8 x 34,3 cm, sign. PD F. Gross 80, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 255086

    Plánované ukončení: 31. 08. 2021 15:31

    suchá jehla, 1970, 25 x 32,5 cm, sign. PD F. Gross 70, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar