František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Dvě hlavy

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    kolorovaný lept, 1947, 10,7 x 7,9 cm, sign. PD F. Gross 47, č. 2/15, kol I., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek

    Položka č.: 261

    litografie, 1972, 24 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, č. 12/57, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)