Antonín Procházka

(1882-1945)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 259921

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Ležící akt

    Položka č.: 278390

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:14

    litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)