Pravoslav Kotík

(1889-1970)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Krajina ze Slovenska

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2020 15:00

    olej, dektura, před rokem 1930, 27 x 35 cm, sig. PD Pravoslav Kotík, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem; konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem; Pravoslav Kotík později ve své kariéře proslul jako malíř sociálních témat, interiérů města, jeho kultury. Zde vidíme jeho ranou práci…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Poutník

    Položka č.: 234826

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:56

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ex libris Dr. Jos. Bartoš

    Položka č.: 218164

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:58

    dřevoryt, 9,5 x 9,3 cm, LD značeno ve štočku K P, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Položka č.: 249824

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (356 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:25

    Aktuální cena: 8.900 CZK (356 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Koupání

    Položka č.: 249961

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 18:42

    lept, 1928, 13 x 18,7 cm, LN značeno v desce P. Kotík 1928, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Na ulici

    Položka č.: 250291

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 17:35

    litografie, 1957, 21,2 x 16,3 cm, sign. PD P. Kotík, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)