Zdeněk Mézl

  • Zdeněk Mézl

    Shakepeare Jak se Vám líbí?

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    kolorovaný dřevoryt, 33 x 23 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, papír při okrajích mimo tisk na několika místech nepatrně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Zdeněk Mézl

    19. Století

    Položka č.: 245932

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:33

    12x dřevoryt, vydala Bonaventura, Praha 1991, vše sign. PD Zd. Mézl, DU slepotiskové razítko, volné listy, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)