Zdeněk Mézl

  • Zdeněk Mézl

    Ve městě

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 13:16

    litografie, 28 x 41,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Tomáš Kubíček (Kentaur na lovu)

    Položka č.: 503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:22

    dřevoryt, 9 x 11 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Agáta

    Položka č.: 504

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:23

    dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Ing. Kratochvíl

    Položka č.: 505

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:24

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce ohnutý pravý dolní roh, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Mudr. Václav Heřman

    Položka č.: 506

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Rudolf II.

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:26

    kolorovaná sádra, v. 23,5 cm, místy praskliny, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Zdeněk Mézl

    Karel IV.

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 17:27

    kolorovaná sádra, v. 30 cm, sign. vzadu Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žena na oslu

    Položka č.: 221686

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 15. 03. 2021 14:59

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Zdeněk Mézl

    Blíženci

    Položka č.: 254622

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:06

    dřevoryt, 22,6 x 10,6 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Zdeněk Mézl

    Debil / imbecil / idiot

    Položka č.: 254623

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:07

    dřevoryt, 6 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Švédský král

    Položka č.: 254624

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:08

    dřevoryt, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Strom

    Položka č.: 254625

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:09

    dřevoryt, 13 x 7,7 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Páv

    Položka č.: 254626

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:10

    dřevoryt, 10,8 x 6,8 cm, sign. DU Zdeněk Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Žena - slepice

    Položka č.: 254627

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:11

    dřevoryt, 7 x 6,6 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Květ s dívkou držící věž

    Položka č.: 254628

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:12

    dřevoryt, 13 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Křídlo

    Položka č.: 254629

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:13

    dřevoryt, 10,8 x 8,5 cm, sign. LD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Zdeněk Mézl

    Tři ženy s Villonem

    Položka č.: 254630

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:14

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Trojhlavý drak

    Položka č.: 254631

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:15

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Zdeněk Mézl

    Blbnem tudíž jsme

    Položka č.: 254632

    Plánované ukončení: 18. 03. 2021 15:16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Mézl

    Jaro

    Položka č.: 254652

    Plánované ukončení: 08. 04. 2021 21:24

    dřevoryt, 12,5 x 7 cm, sign. DU Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)