Radim Malát

(1930-1997)

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Stavba Břevnovské polikliniky

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 12:53

    olej, plátno, 1962, 90 x 110 cm, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)