Petr Kožíšek

(1972)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét s brýlemi

    Položka č.: 264364

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:46

    serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)