Otto Placht

  • Otto Placht

    Muž

    Položka č.: 244626

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:11

    litografie, 2019, 58 x 48,5 cm, sign. PD Otto Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)