Otto Placht
Toxická džungle
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:45
litografie, 2015, 52,5 x 69,7 cm, sign. PD Otto Placht 2015, č.9/80, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Otto Placht
Muž
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:01
litografie, 2019, 58 x 48,5 cm, sign. PD Otto Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Otto Placht
Peruánka
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:14
litografie, 2021, 46,8 x 36,4 cm, sign. PD Otto Placht 21, č. 19/40, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Otto Placht
Motýlí žena
Položka č.: 281305Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:30
olej, plátno, 2001, 100 x 70 cm, sign. vzadu Otto Placht 2001, Otto Placht se narodil v Čechách r. 1962, studoval zde i pražskou Akademii výtvarných umění, ale od první výpravy do města Pucallpa r. 1993 žije převážně v Peru. Peruánský prales ho oslovil natolik, že se stal ústředním výjevem jeho male…
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)