Milena Dvořáková

(1944-1992)

žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ke stromu

    Položka č.: 244753

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:38

    litografie, 47,6 x 36,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 36/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zimní odpoledne

    Položka č.: 244754

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 09. 06. 2020 16:39

    litografie, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 77/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vrata

    Položka č.: 245645

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:02

    litografie, 13 x 11 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 105/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Položka č.: 245644

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2020 19:03

    litografie, 5 x 7,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 112/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)