Ludvík Dobeš

(1914-1979)

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51

    olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:29

    olej, plátno, 47,5 x 65 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)