Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Loučná
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD Knyttl, rám, vzadu štítek vystaveno v Jemenu, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Na samotě
Položka č.: 279081Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:15
olej, dřevo, 16 x 22,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)