Josef Jambor

(1887-1964)

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Lovecké zátiší

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    olej, plátno, 1921?, 55 x 72 cm, sign. LD Jambor 1921?, rám, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)