Jan Bauch

(1898-1995)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Setkání Odyssea s Penelopou

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (741 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    kombinovaná technika, 1973, 44 x 60 cm, sign. PD Jan Bauch 73, rám, vzadu popsáno autorem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20.000 CZK (741 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Penelopa

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    glazovaná pálená hlína, v. 17,5 cm, sign. dole J. Bauch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (297 €)

    kombinovaná technika, 1976, 45,5 x 30 cm, sign. PD Jan Bauch 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (297 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Artisti

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    tempera, tuš, papír, 1970, 26 x 38,5 cm, sign. PD Jan Bauch 1970, rám, oděrky na rámu, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (167 €)

    uhel, papír, 1960, 54 x 23,5 cm, sign. LD Jan Bauch 1960, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (167 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét ženy

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Paganini

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    litografie, 1963, 40,5 x 25,5 cm, sign. PD Jan Bauch 1963, rám, č. 9/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Homér

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    litografie, 41 x 30 cm, sign. DU Jan Bauch, č. 37/100, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    Položka č.: 19692

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Portrét dívky

    Položka č.: 219629

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:43

    litografie, 1958, 17 x 13 cm, sign. PD Jan Bauch 58, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)