Jan Jüngling

  • Jan Jüngling

    Taxis

    Položka č.: 19717

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 75 x 55 cm, sign. LD Jan Jüngling 2014, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)