Vincent Venera

  • Vincent Venera

    Slunce

    Položka č.: 244858

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (79 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:03

    olej, sololit, 1990, 90 x 61 cm, sign. PD V Vincent a na zadní straně Vincent 90, rám, v dolních rozích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (79 €)

  • Vincent Venera

    Položka č.: 244859

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2020 15:04

    olej, karton, 1995, 80 x 120 cm, sign. LD Vincent a na zadní straně Vincent Venera 1995, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)