• Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Stisk

    Položka č.: 188169

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:19

    litografie, 17 x 11 cm, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Doteky

    Položka č.: 188168

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • J. Lieblich

    Zamračený chlapec

    Položka č.: 253947

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:21

    olej, plátno, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD J. Lieblich 40, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Letní odpoledne

    Položka č.: 217053

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:22

    suchá jehla na japanu, 11,5 x 11,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 217052

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:23

    suchá jehla na japanu, 9,7 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    …a užasla nad tím co viděla.

    Položka č.: 239417

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:24

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Chalupa v zimě

    Položka č.: 177543

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:25

    olej, karton, 34,3 X 49,7 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Emil Österman?

    Siréna

    Položka č.: 229534

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:26

    škrábaná kresba tužkou, uhel, papír, 36 x 48,5 cm, sign. PD Ld. Ostermyer 1884, pasparta

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Horská krajina

    Položka č.: 243987

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:27

  • Andrea Rybárová

    Dívka u jezera

    Položka č.: 187392

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:28

    olej, sololit, 68,5 x 49 cm, sign. LD Bubu, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Andrea Rybárová

    Jinoch

    Položka č.: 180059

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:29

    olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Schauer

    (1925)

    Z Jindřichohradecka

    Položka č.: 249037

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:30

    olej, karton, 1946, 27,5 x 36 cm, sign. LD Schauer, rám, na zadní straně záruční list Salonu výtvarného umění Miroslava Moučky z roku 1947, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Spáčil

    (1892-1982)

    Zdíkov na Šumavě

    Položka č.: 200239

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:31

    olej, karton, 1928, 48 x 68,5 cm, sign. PD Jan Spáčil 1928, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody, J. Šetelíka

  • Jaroslav Válek

    Ptačí bohyně - Tassili

    Položka č.: 188298

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:32

    reliéfní grafika, 21,5 x 14 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Starý pták

    Položka č.: 188297

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:33

    reliéfní grafika, 21,3 x 14,2 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Vraný

    Březová alej

    Položka č.: 236775

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:34

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Zeithammel

    Odpal z týčka

    Položka č.: 188308

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:35

    suchá jehla, 14,8 x 9,7 cm, sign. PD Zeithammel, 27/200, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloš Zeithammel

    Putt

    Položka č.: 188307

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:36

    suchá jehla, 14,5 x 9,8 cm, sign. PD Zeithammel, XII.80, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloš Zeithammel

    PGA Tour

    Položka č.: 188306

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:37

    suchá jehla, 1999, 14,5 x 8 cm, sign. DU Zeithammel 99, VIII.20, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloš Zeithammel

    Golf Club Semily

    Položka č.: 188305

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:38

    suchá jehla, 1999, 14,7 x 10 cm, sign. DU Zeithammel 99, XII.30, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gary Freeman

    Paruka

    Položka č.: 253881

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:39

    bromostříbrná fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Paní odnaproti (z cyklu Sny dětského pokoje)

    Položka č.: 244413

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:40

    fotografie (archive inkjet print), 1994, 13 x 18 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková 2004, rám, žákyně prof. J. Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Maminka čeká miminko (z cyklu Sny dětského pokoje)

    Položka č.: 244412

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:41

  • Jiří Junek

    Andy

    Položka č.: 218228

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:42

    fotografie, 2007, 42,5 x 89,5 cm, sign. PD Junek 2007, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Svářeči

    Položka č.: 236918

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:43

    barevná fotografie, 60. léta, 59,5 x 49,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Fotografické škole v Mnichově, člen SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Highway

    Položka č.: 221689

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:44

    fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Opička

    Položka č.: 221688

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:45

    fotografie, 39 x 28,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    Položka č.: 253882

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:46

    bromostříbrná fotografie, 28 x 38 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • József Németh

    (1928)

    Mosdatás

    Položka č.: 253880

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:47

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 38 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Západ slunce nad rybníkem

    Položka č.: 253886

    Plánované ukončení: 01. 02. 2021 18:48

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)