• Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:20

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:21

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Tůň

    Položka č.: 239989

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:22

    olej, lepenka, 1901, 30 x 40 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.250 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:23

    litografie, 17,5 x 16,5 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240129

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:24

    litografie, 8,5 x 8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:25

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 240946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:26

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybík

    Položka č.: 240952

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:27

    litografie, 1943, 31,5 x 30,5 cm, sign. PD MHolý 43, č. 164/300, LD slepotiskové razítko ELK, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Nevítaná společnost

    Položka č.: 241347

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:29

    tuš, papír, 31 x 41,5 cm, monogr. PD A., rám, ilustrace do časopisu Dobrá kopa; humoristický časopis, vydával B. Kočí v Praze od roku 1907 - 1914, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SVU Myslbek

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Zimní nálada

    Položka č.: 242487

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:30

    lept, 43 x 32 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 242488

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:31

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242489

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:32

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242490

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:33

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • J. Novotný

    Inverze

    Položka č.: 242671

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:34

    kombinovaná technika, 20 x 17,5 cm, monogr. LD NJ, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:35

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

  • Jiřina Palková

    Odpočinek

    Položka č.: 243293

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:36

    koláž, 2006, 17 x 12 cm, sign. LD J.W. Palková 06, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Dubánek

    Položka č.: 243294

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:37

    koláž, 2005, 12 x 8 cm, sign. PD J.W. Palková 05, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Novoroční přípitek

    Položka č.: 243296

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:38

    koláž, 2013, 22 x 16 cm, sign. PD J.W. Palková 2013, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Jaro

    Položka č.: 243297

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:39

    koláž, 1994, 17,5 x 19,5 cm, sign. LD Palková 94, pasparta, Antikvariát Ostrovní

  • Emma Srncová

    První pusa

    Položka č.: 243299

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:40

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří David

    Střecha

    Položka č.: 243300

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:41

  • Jiří David

    Proti slunci

    Položka č.: 243302

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2020 15:42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)