• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pražské mosty

    Položka č.: 190332

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:55

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    V lese

    Položka č.: 131574

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:56

    litografie, 31 x 45 cm, značeno slepotiskovým razítkem, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Ruszelák

    Obraz co bílých měst u vody stopen klín

    Položka č.: 223999

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:57

    reliéfní tisk, 1997, 10,6 x 8,7 cm, sign. DU Josef Ruszelák 97, 25/120, ze souboru grafických listů Karel Hynek Mácha - očima grafiků, vydal J. Stejskal v Poličce jako osmý grafický soubor s máchovskou tématikou v roce 1999 ve 120 výtiscích na papíře 150 gr.volumen, studium SUPŠ v Uherském Hradišti,…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Souček

    Pražský hrad

    Položka č.: 124743

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:58

    suchá jehla, 9,2 x 13,3 cm, sign. PD Souček, 27/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Šafář

    Tvář

    Položka č.: 131120

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 18:59

    linoryt, 9,1 x 7 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milada Šindlerová - Vokáčová

    Přístav

    Položka č.: 189228

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Škoda

    (1925)

    Děvčátko s košíkem

    Položka č.: 251003

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:01

    suchá jehla, 1954, 15,5 x 24,5 cm, sign. LD F. Škoda 1954, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Sokola na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Milena Talaváňová - Pilná

    V parku

    Položka č.: 99578

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:02

    dřevoryt, 1957, 15,6 x 23,3 cm, sign. PD M. Talaváňová 1957, při okrajích mírně pokrčený papír, žákyně J. Kaplického a F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Na vesnici

    Položka č.: 124236

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:03

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    Staré město

    Položka č.: 131108

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:04

    litografie, 9,5 x 41,4 cm, sign. DU J. Veselý, uprostřed přeloženo, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Sběr v Uppsalském muzeu

    Položka č.: 235827

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:05

    tuš, pastel, papír, 15,9 x 21,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Žemlička

    (1923-1980)

    Emmauz

    Položka č.: 235826

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 19:06

    tuš, koláž, papír, 16,9 x 24,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • David Adamec

    Motorka

    Položka č.: 249636

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:00

    serigrafie, 2008, 70 x 99 cm, PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kateřina Adamová

    z cyklu V bajce

    Položka č.: 249637

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:01

    litografie, 2015, 50 x 35 cm, PD

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Roberto Alquati

    Kůň

    Položka č.: 249638

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:02

    fix na papíře, 2018, 33 x 33 cm, DU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bačkovský

    Položka č.: 249639

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:03

    digitální tisk, 2006, 75 x 75 cm, vzadu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Bařinka

    Chaotická malba II

    Položka č.: 249640

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:04

    kresba suchý pastel, 2001, 50 x 70 cm, PD

  • Alena Beldová

    Kmeny

    Položka č.: 249641

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:05

    olej na plátně, 2018, 60 x 75 cm, PD

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Nikola Beneš Semotánová

    Položka č.: 249642

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:06

    akryl na plátně, 2014, 45 x 45 cm, vzadu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Brázda

    Kolébání 1

    Položka č.: 249643

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:07

    grafika, 2004, 21 x 15 cm, DU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Brázda

    Kolébání 2

    Položka č.: 249644

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:08

    grafika, 2004, 21 x 15 cm, DU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Brázda

    Zahrajem si na trumpetu

    Položka č.: 249645

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:09

    grafika, 2008, 29 x 21 cm, DU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alexander Cabadaj

    Zastavení na letní cestě

    Položka č.: 249646

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:10

    kombinovaná technika, 2019, 50 x 33 cm, DU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Linda Čihařová

    Artktidonoš – krystal ledu

    Položka č.: 249647

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:11

    kombinovaná technika na plátně, 2018, 60 x 60 cm, vzadu

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Tomáš Čížek

    Hloubka

    Položka č.: 249648

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:12

    olej na plátně, 2018, 100 x 70 cm, PD

  • Tomáš Čížek

    Tíha

    Položka č.: 249649

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:13

  • Dalibor David

    Červené křeslo

    Položka č.: 249650

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:14

    akryl na plátně, 2008, 120 x 120 cm, vzadu

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ivana Dostálová

    Giving, z kolekce We Are All Dreamers

    Položka č.: 249651

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:15

    kombinovaná technika, fotografie a malba, 2017, 103 x 78 cm, vzadu, v rámu

  • Veronika Drahotová

    Type of Balance / Forma rovnováhy

    Položka č.: 249652

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:16

    akryl na plátně a kombinovaná technika, 2014, 60 x 70 cm, vzadu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Dvořák

    Kytička ve váze

    Položka č.: 249653

    Plánované ukončení: 04. 12. 2020 07:17

    olej na překližce, 2016, 37 x 39 cm, PD

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu