• Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    Položka č.: 246716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:02

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Můj tatínek - Michal Skrbek

    Položka č.: 246717

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:04

    lept, 1930, 35,3 x 25,3 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, LD popsáno autorem: Můj tatínek Michal Skrbek doma ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    Položka č.: 246718

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:06

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 246719

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:08

    suchá jehla, 36,7 x 23,7 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Učitel Emil Pelunka

    Položka č.: 246723

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:10

    suchá jehla, 1913, 26,5 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 913, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    Položka č.: 246729

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:12

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Giovanni Giocomo de Rossi

    (1627-1692)

    Veduta - Řím ponte Milvio

    Položka č.: 246760

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:14

    mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P. , při okrajích mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    Položka č.: 246781

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:16

    mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Johann Christoph Weigel

    (1654-1725)

    Der Flora schönsster Garten schmuckt

    Položka č.: 246782

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:18

    kolorovaná mědirytina, 20,5 x 14,7 cm, papírová pasparta, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jahannes Stradanus

    (1523-1605)

    Zápas s býky

    Položka č.: 246804

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:20

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonio Albizzi

    (1547-1626)

    Rodokmen Landtgravii Hassiae

    Položka č.: 246805

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:22

    mědirytina, 1612, 53,5 x 40 cm, D. Custose vyryl pro vydavatele Antonia Albizziho, rodokmen vévodů z Hessenska s pohledem na Kassel v pozadí, figurální titulní kartuší s erbem, ornamentální kartuší a třemi dalšími erby, uprostřed slepený, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Nicolaus Vanni

    Freska Herkulaneum

    Položka č.: 246806

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:24

    mědirytina, 22 x 32,3 cm, značeno v desce LD Nicolaus Vanni Reg. delin, PD Philipp Morghen Reg. Scul, pochází se souboru: Delle antichita di Ercolano“ od Ottavia Antonia Baiardiho; Pasquale Carcani, publikováno v Itálii 1757 - 1791. Jedná se o svazek rytin nálezů z hloubení ruin Herculaneum v Neapo…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • R. Bürger

    Kostel v Rozbělesích

    Položka č.: 246809

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:26

    litografie, 14,7 x 21,3 cm, značeno na kameni LD Gez.v. R. Bürger, PD Lith v.C.W. Arldt, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • R. Bürger

    Zámecká kaple ve Smiřicích

    Položka č.: 246810

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:28

    litografie, 22,5 x 16,5 cm, značeno na kameni LD Gez.u. lith. v. R. Bürger, PD Gedr. v. F. Weider , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    The Guard Room (Strážci)

    Položka č.: 246813

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:30

    mědirytina, 16,2 x 11,9 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na papíru žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Tvář Kristova v hlavním chrámu Pražském

    Položka č.: 246814

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:32

    tisk, 17 x 13,5 cm, lehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Johann Elias Ridinger

    (1698-1767)

    Krocení koně

    Položka č.: 246831

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:34

    mědirytina, 23,5 x 31,6 cm, značno LD J. El. Ridinger pinsc. Et del.; PD Martin Elias Ridinger filio meo ceri incis, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Šlechtic

    Položka č.: 246846

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:36

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD J. L. Raab ges.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, na okrajích papíru několik světlých a tmavších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Der Prinz / Princ

    Položka č.: 246847

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:38

    kolorovaná mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papr, na pravém okraji dvě malé hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl Moor

    Položka č.: 246848

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:40

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., zahnědlý papír, na papíře malé tmavší nebo světlejší skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • G. Mantero

    Ex libris Gianni Mantero Ingegnere

    Položka č.: 246977

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:42

    dřevoryt, 10 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Z. Hornof

    Ex libris Š. Holá

    Položka č.: 246978

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:44

    lept, 2002, 12,7 x 8,5 cm, sign. PD Z. Hornof 02, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    U studny

    Položka č.: 247040

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:46

    litografie, 26,5 x 37,5 cm, sign. PD Václav Fiala, mírně zažloutlý apír, při horním okraji mimo tisk natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dudák

    Položka č.: 247049

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:48

    litografie, 15,5 x 8 cm, sign. DU Karel Toman, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    U parku ( Ex Libris Jan Mauler)

    Položka č.: 247060

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:50

    litografie, 1981, 6 x 5,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 81, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 248577

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:52

    dřevoryt, 1913, 35,5 x 26,3 cm, značeno ve dřevě: FK 13, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    Položka č.: 248658

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:54

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem. , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 248688

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:56

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Portrét dívky

    Položka č.: 248818

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 18:58

    pastel, papír, 30 x 24 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

  • Khön

    Pražský hrad

    Položka č.: 248902

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2021 19:00

    olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)