• Kateřina Krausová

    (1961)

    Po koupeli

    Položka č.: 235254

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:22

    voskovky, akryl, papír, 2016, 21 x 14,5 cm, PD monogr. KK, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marie Zatloukalová

    Položka č.: 235261

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:23

    akryl, plátno, 2007, 100 x 80 cm, monogr. PD MZ 07

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Karel Šafář

    Položka č.: 235297

    Vyvolávací cena: 14.800 CZK (592 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:24

    olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD Šafář

    Aktuální cena: 14.800 CZK (592 €)

  • Petr Zeman

    Oheň a déšt

    Položka č.: 235470

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:25

    olej, sololit, 2008, 30 x 30 cm, sign. PD Zeman 2008, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Pošvic

    Božská komedie

    Položka č.: 237258

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:26

    barevná litografie, 2005, 51 x 63 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 8/16, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miroslav Pošvic

    Mrknutí oka

    Položka č.: 237259

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:27

    barevná litografie, 2005, 44 x 36,5 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 17/20, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ondřej Jelen

    (1961)

    Don Quijote

    Položka č.: 237260

    Vyvolávací cena: 4.450 CZK (178 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:28

    šestibarevná litografie, 2009, 39,5 x 36 cm, sign. PD Jelen 2009, č. 26/83

    Aktuální cena: 4.450 CZK (178 €)

  • Jiří Novotný

    Finále

    Položka č.: 237261

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:29

    litografie, 1984, 1984, 64 x 47 cm, sign. PD Jiří Novotný 1984, č. 32/60, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Jiří Mocek

    Deníkový záznam

    Položka č.: 238333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:30

    perokresba, papír, 1970, 30 x 42 cm, sign. PD J. Mocek 70, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Mocek

    Chodník a světlo (Studie)

    Položka č.: 238334

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:31

    kombinovaná technika, papír, 1995, 56 x 35,5 cm, sign. DU Mocek 95, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Jiří Mocek

    Starý dům

    Položka č.: 238335

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:32

    perokresba, papír, 1975, 59 x 42 cm, sign. PD Mocek 75, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét

    Položka č.: 238350

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:33

    dřevoryt, 1952, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Hendrych

    Tání

    Položka č.: 238370

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:34

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Kostelní dveře

    Položka č.: 238371

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:35

    olej, plátno, 2007, 50 x 50 cm, PD monogr. JH 07

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 238372

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:36

    olej, plátno, 2007, 81 x 60 cm, PD monogr. JH 07

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • František Hubatka

    Pozorování démona

    Položka č.: 238373

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:37

    olej, plátno, 2005, 80 x 65 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Igor Hlavinka

    U Nilu

    Položka č.: 238374

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:38

    akryl, sololit, 2006, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD HLAVINKA 2006, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození, žák prof. A. Pražáka na DAMU, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, umělecké sekce České křesťanské akademie, člen skupiny Tunel

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Jan Kunovský

    Carmen

    Položka č.: 238377

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:39

    kombinovaná technika, papír, 2008, 80 x 60 cm, sign. PD Kunovský, rám, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • L. Hladík

    (1983)

    Sutomore II.

    Položka č.: 238378

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:40

    sololit, plátno, 59,5 x 60 cm

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Na trh

    Položka č.: 238395

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:41

    tužka, papír, 1992, 28 x 20 cm, sign. LD O. Coufal 19.20.92, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Knížek

    Brouci

    Položka č.: 238398

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:42

    kombinovaná technika, 1993, 42 x 50 cm, sign. PD Knížek 93, vzadu aut. štítek s popisem

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Náměstí na Pecce

    Položka č.: 238399

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:43

    olejový pastel, papír, 30 x 40 cm, LD monogr. KK, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Jabloňové květy I.

    Položka č.: 238400

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:44

    linoryt, 2010, 20 x 15 cm, PD monogr. KK, č. 36/50, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Jabloňové květy II.

    Položka č.: 238401

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:45

    linoryt, 2010, 23,5 x 14,5 cm, PD monogr. KK, č. 41/50, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Bouračka

    Položka č.: 238402

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:46

    linoryt, balící papír, 2015, 17,5 x 27 cm, PN monogr. KK, č. 3/20, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Z Karlova mostu

    Položka č.: 238416

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:47

    lept, 1974, 20 x 31 cm, sign. PD Jiří Kasal, č. 19/50

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dýmky a paprika

    Položka č.: 238421

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:48

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Petr Ferebauer

    Sen muže z vesnice

    Položka č.: 238426

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:49

    olej, karton, 85 x 64 cm, sign. PD Ferino 081

  • Petr Faltus

    (1968)

    Lízátko

    Položka č.: 238428

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:50

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Olga Vychodilová

    Zatmění Měsíce

    Položka č.: 238436

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:51

    lept, 13 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 77/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)