• Michal Bednář

    (1975)

    Batman ( Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 243284

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:24

    tuš, fix, papír, 62,5 x 44 cm

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Františkovy Lázně

    Položka č.: 243286

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:25

    akryl, plátno, 2018, 25 x 30 cm, sign. PD KK, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Pokojíčky

    Položka č.: 243287

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:26

    linoryt, 2009, 18 x 14 cm, sign. PD 2009 KK, č. 20/50, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Krabi

    Položka č.: 243288

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:27

    akvarel (v čínském stylu), 2009, 30 x 21 cm, sign. NU KK, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohunka Waageová

    Babylonská věž

    Položka č.: 245488

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:29

    litografie, 1990, 54,5 x 38 cm, sign. DU B. Waageová 1990, č. 13/50, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice I.

    Položka č.: 245489

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:30

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Zbraň (Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 245849

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:31

    tuš, papír, 32,8 x 28,8 cm, sign. PD Bednář

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michal Bednář

    (1975)

    Dvojice (Ilustrace pro časopis FILMJAM)

    Položka č.: 245850

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:32

    akvarel, papír, 38,4 x 32,4 cm, sign. PD Bednář

  • Michal Bednář

    (1975)

    Zelený pomeranč

    Položka č.: 245852

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:34

    linoryt, 25 x 32 cm, sign. PD Bednář

  • František Říha

    (1910-1986)

    Údiv

    Položka č.: 250726

    Vyvolávací cena: 5.650 CZK (226 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:37

    olej, karton, 22 x 13 cm, sign. PD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.650 CZK (226 €)

  • Michaela Kyselová

    Sestřička dává poslední záchranu

    Položka č.: 253856

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:38

    litografie, 2005, 32 x 48 cm, sign. PD Micheala Kyselová, č. 4/7

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdena Marschalová

    Přítelkyně

    Položka č.: 253857

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:39

    akvarel, 45 x 65 cm, sign. LD Marschalová

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • Zdeňka Hušková

    Položka č.: 253858

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:40

    linoryt, 2007, 29,7 x 42 cm, sign. PD Z. Hušková 2007, č. 5/7

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeňka Hušková

    Na přehlídce

    Položka č.: 253859

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:41

    sítotisk, 2002, 39 x 27,5 cm, sign. PD Z. Hušková 2002, č. 8/11

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Zdeňka Hušková

    Hledání potravy

    Položka č.: 253860

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:42

    sítotisk, 2002, 41,2 x 28,3 cm, sing. PD Z. Hušková 2002, č. 6/11

  • Zdeňka Hušková

    Mikouš

    Položka č.: 253861

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:43

    sítotisk, 2002, 28 x 38,7 cm, sign. PD Z. Hušková 2002, č. 4/12

  • Zdeňka Hušková

    Stále ještě prostupný interiér

    Položka č.: 253862

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:44

    linoryt, 2011, 39,5 x 56 cm, sign. PD Z. Hušková 2001, č. 1/1

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Zdeňka Hušková

    Dvojice

    Položka č.: 253863

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:45

    sítotisk, 2002, 48,5 x70 cm, sing. PD Z. Hušková 2002, č. 4/9

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Zdeňka Hušková

    Prales

    Položka č.: 253864

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:46

    linoryt, 2007, 55 x 70,5 cm, sign. PD Z. Hušková 2007, č. 5/9

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Karpi

    Položka č.: 253865

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:47

    olej, plátno, 2003, 35 x 45 cm, sign. PD Tmějová 03, poškozeno, podlepeno

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Zuzana Surkošová

    (1975)

    Smích

    Položka č.: 253866

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:48

    olej, plátno, 2006, 60 x 50 cm, sign. vzadu Zuzana Surkošová 2006

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Lada Knápková

    (1982)

    Položka č.: 253867

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:49

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Hnědý a zelený

    Položka č.: 253868

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:50

    olej, plátno, 2007, 50 x 60 cm, sign. vzadu Spěváčková 2007, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Dagmar Nentvichová

    (1961)

    Pestrý život s Alicí

    Položka č.: 253869

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:51

    olej, karton, 75 x 50 cm

  • František Říha

    (1910-1986)

    Splav

    Položka č.: 253870

    Vyvolávací cena: 17.700 CZK (708 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:52

    akvarel, 1956, 46 x 59 cm, sign. PD František Říha 56, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 17.700 CZK (708 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    V hale

    Položka č.: 253871

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:53

    dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD František Říha, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

  • Helena Vanišová

    Pod trnkovým keřem

    Položka č.: 253872

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:54

    olej, plátno, 1998, 25 x 30 cm, sign. PD H. VANIŠOVÁ

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší ve žluté míse

    Položka č.: 253873

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:55

    olej, plátno, 2016, 20 x 25 cm, sign. PD H. VANIŠOVÁ 2016

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší na modré míse

    Položka č.: 253874

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:56

  • Helena Vanišová

    Obyčejný motiv

    Položka č.: 253875

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 20:57

    olej, sololit, 2000, 22 x 22 cm, sign. LD H. VANIŠOVÁ, rám

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)