• Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kytice narcisů a tulipánů

    Položka č.: 247044

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:32

    litografie, 43 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    U Sv. Apolináře

    Položka č.: 247046

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:34

    lept, 1939, 24 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, aut. tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dudák

    Položka č.: 247049

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:36

    litografie, 15,5 x 8 cm, sign. DU Karel Toman, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Radnice (Ex Libris PK)

    Položka č.: 247056

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:38

    litografie, 1990, 9,2 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 90, při levém okraji zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    U parku ( Ex Libris Jan Mauler)

    Položka č.: 247060

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:40

    litografie, 1981, 6 x 5,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 81, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Velehrad ( Ex Libris Marie Mazáčová)

    Položka č.: 247061

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:42

    litografie, 1980, 10 x 3,9 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Na vrcholu

    Položka č.: 247063

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:44

    dřevoryt, 8 x 5 cm, sign. PD Lukavský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Horská fauna

    Položka č.: 247064

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:46

    lept, 7 x 9,5 cm, sign. PD Lukavský, č. 2/100, při okraji mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Petrolejová lampa

    Položka č.: 249468

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:48

    litografie, 9,2 x 6,5 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Kristýna Mandová

    Karlštejn

    Položka č.: 249469

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:50

    lept, 2016, 9,7 x 19,4 cm, sign. PD K. Mandová, č. 3/30, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Manda

    Položka č.: 249470

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:52

    lept, 2008, 25,5 x 40 cm, PD značeno LM, č. 17/60, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 249471

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:54

    lept, 14,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Myšlenky

    Položka č.: 249472

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:56

    litografie, 1993, 8,8 x 11 cm, sign. LN Liesler 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží

    Položka č.: 249473

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:58

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Na lovu

    Položka č.: 249474

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:00

    litografie, 1982, 15,9 x 7,4 cm, sign. DU B. Krátký 82, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    U vřídla (Karlovy Vary)

    Položka č.: 249475

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:02

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Karlovy Vary

    Položka č.: 249476

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:04

    lept, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Zápa…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Brožek

    (1919-2000)

    Betlém (PF 1993 Helena- Jiří Hartmanovi)

    Položka č.: 249477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:06

    linoryt, 15 x 10,5 cm, sign. PD Z.Brožek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Příborská

    Malý rybář

    Položka č.: 249478

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:08

    dřevoryt, 10,9 x 7,8 cm, sign. PD J. Příborská, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Neseme dary Ježíškovi

    Položka č.: 249479

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:10

    litografie, 1990, 8,2 x 18 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    Položka č.: 249480

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:12

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Tváž ženy

    Položka č.: 249481

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:14

    linoryt, 1978, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 249482

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:16

    reliéfní grafika , 17,2 x 12,6 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Záblesk v srdci

    Položka č.: 249483

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:18

    reliéfní grafika , 15,5 x 11,7 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 249484

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:20

    reliéfní grafika , 17,2 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t., antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Smíšek (Ex libris RnDr Věra Marvanová)

    Položka č.: 202948

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:22

    serigrafie, 1991, 18,3 x 9 cm, sign. DU Hořánek 91, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Klobouk

    Položka č.: 206131

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:24

    litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek a ďábel

    Položka č.: 206458

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:26

    litografie, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD KToman, č. 168/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Steiner

    Muž v klobouku

    Položka č.: 208392

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Steiner

    Ulička pod horami

    Položka č.: 208393

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 22:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)