Položka č.: 206691

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:47

    mezotinta, 1981, 16 x 12,6 cm, sign. PD nečitelně 81, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Zima

    Položka č.: 206690

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:48

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 243273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:49

    litografie, 48,5 x 39,5 cm, vyřezávaný dřevěný rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vojáci

    Položka č.: 243280

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:50

    chromolitografie, 38 x 56,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Chalupa u jezera

    Položka č.: 189077

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:51

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 189076

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:52

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Vesnice

    Položka č.: 189075

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:53

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Domky

    Položka č.: 189074

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:54

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 189073

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:55

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Udolí

    Položka č.: 189072

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:56

    litografie, 1943, 29,6 x 40 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 189071

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:57

    litografie, 1943, 38 x 27,8 cm, značeno PD autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Krajina kolem rybníku

    Položka č.: 189070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:58

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Fara

    Položka č.: 189069

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 18:59

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Louka

    Položka č.: 189067

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:00

    litografie, 1943, 40 x 29,6 cm, sign. PD Alois Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Pošvic

    Zelený stín

    Položka č.: 206705

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:01

    tisk, 2003, 10,3 x 9 cm, sign. DU Pošvic 2003, 55/145, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Rada

    (1926)

    Nepustím tě, leč mi požehnáš. Genesis 32, 26

    Položka č.: 253920

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:02

    serigrafie, 1984, 26,6 x 18,5 cm, sign. PD Miroslav Rada 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na FA VUT, další studium na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Letní noc

    Položka č.: 253923

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:03

    dřevoryt, 14,8 x 9,9 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 31/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Hvězdonice

    Položka č.: 226871

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:04

    dřevoryt, 1965, 8,7 x 13,5 cm, sign. PD Karel Tondl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des Beaux-Art v Pař…

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Václav Vodák

    (1914-1976)

    Barevná pole

    Položka č.: 226893

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:05

    litografie, 21,7 x 38,3 cm, sign. PD V. Vodák, autorský tisk, znečištěný, jemně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Oráč

    Položka č.: 185680

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:06

    dřevoryt, 25,2 x 30,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Uta Vogel

    Neues Rathaus Leipzig

    Položka č.: 253936

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:07

    lept, 1982, 11,4 x 15,2 cm, sign. PD Uta Vogel 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Uta Vogel

    Romanshaus Leipzig

    Položka č.: 253935

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:08

    lept, 1682, 14,7 x 10,8 cm, sign. PD Uta Vogel 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Uta Vogel

    Leipzig- Grünau

    Položka č.: 253934

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:09

    lept, 1982, 13,1 x 18,8 cm, sign. PD Uta Vogel 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Uta Vogel

    Bachdenkmal Leipzig

    Položka č.: 253933

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:10

    lept, 1982, 15,3 x 10,9 cm, sign. PD Uta Vogel 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Uta Vogel

    Gohliser Schlöpschen

    Položka č.: 253932

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:11

    lept, 1982, 11,4 x 15,4 cm, sign. PD Uta Vogel 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Uta Vogel

    Leipziger Gewandhaus

    Položka č.: 253931

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:12

    lept, 1982, 12 x 16,2 cm, sign. PD Uta Vogel 82, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Pražský orloj

    Položka č.: 206741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:13

    litografie, 1983, 16,8 x 12 cm, sign. PD nečitelně, 21/70, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Kostky

    Položka č.: 206740

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2021 19:14

    litografie, 18,2 x 13 cm, sign. PD Z Zálešák, 17/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící trojice

    Položka č.: 206085

    Vyvolávací cena: 260 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 18:02

    tužka, kvaš, papír, 17,7 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 260 CZK (11 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postava ženy (Konvolut 7 kreseb)

    Položka č.: 206089

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2021 18:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)