Bohumil Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Florida

    Položka č.: 250976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:20

    tuš, běloba, papír, 18,6 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych, papír zažloutlý, na okrajích tmavší, rohy papíru odtržené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Fotograf (návrh ex libris pre Ing. I. Zavadil)

    Položka č.: 250979

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:26

    tužka, papír, 43,2 x 29,8 cm, nepatrně zažloutlý papír, levý okraj papíru odstřižen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tajemný rytíř

    Položka č.: 250980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:28

    tužka, lavírovaná tuš, papír, 1915, 44 x 29,8 cm, sign. OD B. Ullrych 15, papír jen nepatrně zažloutlý, levý horní roh papíru přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vzhlížející

    Položka č.: 250981

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:30

    rudka, papír, 43,2 x 27,8 cm, sign. PD Ullrych, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě ženy u potoka

    Položka č.: 250982

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:32

    dřevoryt, 14,5 x10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hráč na mandolínu

    Položka č.: 250983

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:34

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, na rozích papír zvlněn od lepidla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Lapidarium

    Položka č.: 250984

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:36

    tužka, akvarel, papír, 1939, 14,6 x 34 cm, sign. LD B. Ullrych 1939, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na vltavě

    Položka č.: 250985

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Holčička s domečkem pro panenky

    Položka č.: 250898

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:44

    olej, plátno, 1938, 25,8 x 18,7 cm, sign. PD B. Ullrych 38, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny pod Rábím

    Položka č.: 250899

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:46

    olej, plátno, 21,3 x 28 cm, levý okraj plátno lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání za setmění

    Položka č.: 250900

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:48

    olej, karton, 1925, 24 x 18,8 cm, sign. LD B. Ullrych 25, karton na okrajích odřen, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Ve vodě

    Položka č.: 250901

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:50

    olej, plátno, 1938, 11,5 x 9,5 cm, pasparta, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Kluk s housaty

    Položka č.: 250902

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:52

    olej, plátno, 26,8 x 34,3 cm, při horním okraji plátno lehce otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)