• Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Tátové

    Položka č.: 276736

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:34

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    Položka č.: 276739

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:36

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pastorales

    Položka č.: 276740

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:38

    litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Chroust

    Položka č.: 276744

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:40

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Housata

    Položka č.: 276746

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:42

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276748

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:44

    litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276750

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:46

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276751

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:48

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Filantropové dne

    Položka č.: 276752

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:50

    litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Pařížští bohémové

    Položka č.: 276753

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:52

    litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na loďce

    Položka č.: 276757

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:54

    litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276759

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:56

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276760

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:58

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276761

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276763

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:02

    litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276764

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:04

    litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Výlet do Číny

    Položka č.: 276766

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:06

    litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Na útesu

    Položka č.: 276768

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:08

    litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Manželé

    Položka č.: 276769

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:10

    litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cizinci v Paříži

    Položka č.: 276772

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:12

    litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    Položka č.: 276774

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:14

    litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    Položka č.: 276775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:16

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276777

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:18

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276779

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:20

    litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276780

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:22

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276781

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:24

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:26

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276784

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:28

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:30

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:32

    litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook