• Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická II.

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    kresba perem, papír, 1945, 21 x 14,8 cm, monogr. PD B. 45, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická I.

    Položka č.: 201

    kresba perem, papír, 1945, 21 x 14,8 cm, monogr. LD B. 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    litografie, 17 x 13 cm, sign. DU Matal, č. 13/25, papír zvlněný a upevněný na lepence, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ženský akt

    Položka č.: 199

    tužka, papír, 1959, 17,5 x 7,5 cm, sign. PD Matal 59, levý dolní roh ohnutý a mírně natržený, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Figura

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    kombinovaná technika, pero, fix, papír, 1981, 17 x 6 cm, sign. PD Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    PF 1982

    Položka č.: 197

    fix, papír, 1981, 16,5 x 15,5 cm, sign. PN Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Panna Marie

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    kombinovaná technika, tužka, pastelka, papír, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ženský akt

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    linoryt, 1955, 23,5 x 28,7 cm, sign. PD Matal 55, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)