• Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická II.

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2020 15:00

    kresba perem, papír, 1945, 21 x 14,8 cm, monogr. PD B. 45, rám, vzadu razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Surrealistická I.

    Položka č.: 201

    kresba perem, papír, 1945, 21 x 14,8 cm, monogr. LD B. 45, rám, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    litografie, 17 x 13 cm, sign. DU Matal, č. 13/25, papír zvlněný a upevněný na lepence, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ženský akt

    Položka č.: 199

    tužka, papír, 1959, 17,5 x 7,5 cm, sign. PD Matal 59, levý dolní roh ohnutý a mírně natržený, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Figura

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    kombinovaná technika, pero, fix, papír, 1981, 17 x 6 cm, sign. PD Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    PF 1982

    Položka č.: 197

    fix, papír, 1981, 16,5 x 15,5 cm, sign. PN Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Panna Marie

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    kombinovaná technika, tužka, pastelka, papír, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ženský akt

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    linoryt, 1955, 23,5 x 28,7 cm, sign. PD Matal 55, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Postava II

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    fix, papír, 1986, 29,6 x 19,5 cm, sign. PD Matal 7/x86, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu Nahý v trní (Bránící se)

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    serigrafie, 1987, 41 x 28 cm, sign. PD Matal 87, č. 1/35, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu Nahý v trní

    Položka č.: 192

    serigrafie, 1987, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Matal 87, č. 3/35, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Geometrická kompozice II

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    fix, papír, 1986, 29,5 x 20,2 cm, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Postava

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    tuš, papír, 1988, 30,2 x 20,5 cm, sign. PD Matal 88, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    fix, papír, 1985, 30 x 21 cm, sign. LD 27/U 85 Matal, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Ohňstroj

    Položka č.: 188

    tuš, papír, 1965, 30 x 21,9 cm, sign. PD Matal 65, LD viditelné pozůstatky přípisu, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Květina

    Položka č.: 187

    fix, papír, 1976, 41,5 x 29 cm, sign. PD Matal 76, při okrajích zažloutlý papír, na papíře skvrnky, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské a dalších

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Český člověk XV.

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    fotografie, 1982, 30,4 x 23,9 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1982, na zadní straně nálepka Czech Field Studio Jan Malý, Ivan Lutterer, Jiří Poláček, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Marie Jančová

    (1927-2015)

    Krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    olej, plátno, lepenka, 2008, 60 x 44,5 cm, sign. LD M. Jančová 08, rám, žákyně E. Filly a K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)