• Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Paříž v roce 1848

    Položka č.: 276775

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:16

    litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276777

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:18

    litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276779

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:20

    litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276780

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:22

    litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276781

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:24

    litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:26

    litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276784

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:28

    litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:30

    litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Honoré Daumier

    (1808-1879)

    Cokoli chceš

    Položka č.: 276786

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:32

    litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook